Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informację publiczną w postaci elektronicznej, wymaganą przez polskie prawo.

Kadencja 2019-2024

Napiórkowska Danuta - Deskurów (danuta.napiorkowska@wyszkow.eu)

Frąckiewicz Bogusław - Drogoszewo (boguslaw.frackiewicz@wyszkow.eu)

Karp Zdzisław- Fidest (zdzislaw.karp@wyszkow.eu)

Wróbel Sławomir - Gulczewo (slawomir.wrobel@wyszkow.eu)

Bodzan Adam - Kamieńczyk (adam.bodzan@wyszkow.eu)

Piątek Mirosław - Kręgi Nowe (miroslaw.piatek@wyszkow.eu)

Borkowski Henryk - Leszczydół-Działki (henryk.borkowski@wyszkow.eu)

Grzegorczyk Bożena - Leszczydół-Nowiny (bozena.grzegorczyk@wyszkow.eu)

Rogulski Janusz - Leszczydół-Podwielątki (janusz.rogulski@wyszkow.eu)

Lewandowski Robert - Leszczydół-Pustki (robert.lewandowski@wyszkow.eu)

Bieżuńska Monika - Leszczydół Stary (monika.biezunska@wyszkow.eu)

Zaremba Eugeniusz - Lucynów Duży (eugeniusz.zaremba@wyszkow.eu)

Białek Kazimiera - Lucynów (kazimiera.bialek@wyszkow.eu)

Mielczarczyk Marek - Łosinno (marek.mielczarczyk@wyszkow.eu)

Łyszkowski Paweł - Natalin (pawel.lyszkowski@wyszkow.eu)

Bryk Zdzisław - Olszanka (zdzislaw.bryk@wyszkow.eu)

Białous Grzegorz - Puste Łąki (grzegorz.bialous@wyszkow.eu)

Turek Paweł - Rybienko Nowe (pawel.turek@wyszkow.eu)

Brzeziński Mariusz - Rybno (mariusz.brzezinski@wyszkow.eu)

Ciach Ewa - Rybienko Stare (ewa.ciach@wyszkow.eu)

Ickiewicz Jadwiga - Sitno (jadwiga.ickiewicz@wyszkow.eu)

Gawlik Jan - Ślubów (jan.gawlik@wyszkow.eu)

Augustynik Mirosław - Skuszew (miroslaw.augustynik@wyszkow.eu)

Kędzierska Stanisława - Świniotop (stanislawa.kedzierska@wyszkow.eu)

Ciach Wacław - Tulewo (waclaw.ciach@wyszkow.eu)

Nowakowski Wojciech - Tulewo Górne (wojciech.nowakowski@wyszkow.eu)

Powierża Elżbieta - Tumanek (elzbieta.powierza@wyszkow.eu)


Wytworzył:Michał Mielczarczyk, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Michał Mielczarczyk, data: 05.03.2019 r., godz. 14.04
Ostatnia aktualizacja:Michał Mielczarczyk, data: 10.07.2019 r., godz. 12.53
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
10.07.2019 r., godz. 12.53Michał MielczarczykEdycja strony
06.06.2019 r., godz. 13.27Michał MielczarczykEdycja strony
06.05.2019 r., godz. 15.08Michał MielczarczykEdycja strony
06.05.2019 r., godz. 14.59Michał MielczarczykEdycja strony
05.03.2019 r., godz. 14.04Michał MielczarczykDodanie strony

Strona oglądana: 478 razy.